מהפיכה בתחום יחסי הציבור – כלי עבודה חדש למשרדי יח"צ ומנהלי שיווק פרזנטציה דיגיטלית לאמצעי התקשורת

לדוגמאות עבור לדף הבית - לאזור playpr

השקת מוצרים ושירותים לאמצעי התקשורת באמצעות פרזנטציה דיגיטלית מושקעת והכול בלינק אחד ממותג ומעוצב !!!  עבור אל הקידמה - לא עוד תיקי עיתונות סטנדרטים,משלוחי דיסקים ועשרות תמונות במייל


קדם את הלקוח שלך אל עבר המאה ה- 21
פליינט - playnet הינו מיזם הנותן שירותים למשרדי יחסי ציבור ודוברויות המעוניינים לשדרג את לקוחותיהם בכל הנוגע להפצת תכנים לאמצעי התקשורת. "פליינט" תפיק עבור הלקוח שלך פרזנטציה דיגיטלית- לא עוד משלוח סטנדרטי במייל של הודעה לעיתונות ותמונות לכלי התקשורת. הפרזנטציה הדיגטלית של "פליינט" תייצר עבורך לינק ממותג ומושקע – מעין "מסיבת עיתונים וירטואלית" אשר תרכז במקום אחד את כל האינפורמציה של המוצר או השירות אותו תרצה להשיק למדיה.
 
הפרזנטציה הדיגיטלית - שדרג את הלקוח שלך
מעבר להודעה לעיתונות ותמונות שכיום משרדי יחסי הציבור שולחים לאמצעי התקשורת. הפרזנטציה הדיגיטלית מאפשרת ללקוח לגדול ולהציג כמות מרשימה יותר של תכנים לאמצעי התקשורת ובכך לחשפם לתכנים שבעבר לא נחשפו אליהם. הפרזנטציה כוללת - טקסטים, קטעי וידיאו לצפייה והורדה, גלריית תמונות ענפה, סרטוני תדמית, פרסומת, טריילרים, השקות שנערכו בחו"ל, מאחורי הקלעים, מייקינג אוף, חומרים המפוזרים ביוטיוב וכו'.

פליינט playnet - ללא קשיים בכל זמן ומכל מקום
הפרזטציה הדיגיטלית למעשה, מסיימת את עידן משלוחי הדיסקים, הדיוידי, הבטות , שרתי ה- FTP, הג'מבו מייל, משלוחי תמונות בעשרות מיילים וכד' . התכנים של הלקוח שלך מגיעים בלינק ישיר לתיבות המייל האישיות של אנשי התקשורת המסקרים את התחום בישראל. ללא קשיים, ללא תקלות, ללא שליחויות חוזרות וללא משקלים כבדים של מיילים שלא עוברים . פליינט מייצר מוצר ללא תקלות. כיום במשלוחי החומרים לעיתונאים, רבים נתקלים בבעיות טכניות ואינם מצליחים לפתוח ממחשבם האישי כל מיני תיקיות שיתוף וקבצים כבדים למיניהם וכו'. כל זה לא קיים בממשק שלנו - בהפצה הדיגיטלית של פליינט, כל מחשב יכול לפתוח את הלינק שהתקבל. המיני סייט אשר אנו בונים הינו בפורמט זמין ונח וניתן לצפות בו מכל אייפון, אייפד, אנדרואיד וסמארטפון.
העיתונאי יוכל להיכנס ללינק מכל מקום שהוא בארץ ובעולם ובכל עת לצפות ולהוריד חומרים.

התאמה אישית ללקוח
הפרזנטציה הדיגיטלית מותאמת ספציפית לכל לקוח ומתאימה לענפים רבים, כגון: ענף הרכב, תרבות, אופנה, קולנוע סלולר, צרכנות, קוסמטיקה, הייטק, מזון, רפואה, טכנולוגיה, שירותים ציבוריים ועוד.
עיצוב הלינק מותאם ללקוח לפי צרכיו ובקשותיו – צבעים, לוגואים, מפרט טכני וכד'.

פליינט playnet מציגה - תדמית חדשנית ומתקדמת ללקוח מול אמצעי התקשורות 
אנו מקפידים כי איכותה של הפרזנטציה, חזותה ואופן הגשתה לתקשורת תעשה בצורה מקצועית ובסטנדרטים גבוהים של צפייה.
אנו מקפידים על ממשק אסטתי, מעוצב, ברור וקל לניווט אשר מעניק חוויה ללקוח ולאמצעי התקשורת .
כמו כן העיצוב והאסטטיקה בה מוגשת הפרזנטציה משדרגת את כל ענף ה- PR ובונה תדמית חדשנית ומתקדמת ללקוח מול אמצעי התקשורת.

חיסכון בזמן ובמשאבים
תהליך ההפצה של דיסקים/דיוידי/ דיסק און קי הוא יקר ודורש השקעה וזמן רב, במיוחד כשמדובר על כמה מאות יחידות. התהליך דורש עיצוב, שכפולים, אריזה, שליחויות, ביול - מה שמוביל להקצאת משאבי זמן, כח אדם וציוד וכל זה מתורגם כמובן לכסף.
כל זה נמצא מאחורינו באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית של פליינט . ההוצאה הכספית קטנה משמעותית ומאידך התמורה הולכת וגדלה- מערך ההפצה גדל, ועמו השירותים הנוספים אותם הנך מקבל באמצעותה. באותו מחיר תוכל להפיץ למאה אנשי תקשורת או לאלף.
 
 
פליינט תדאג תוך 72 - 48 שעות לבניית האתר, לכל עבודת העיצוב והגרפיקה,
להכנת החומרים על מנת שתוכלו להפיצם.