מהפיכה בתחום יחסי הציבור -
הפצת תוכניות, סדרות וסרטים באופן דיגיטלי לאמצעי התקשורת

לדוגמאות עבור לדף הבית - לאזור 
playmovie ו - playtv
 
פליינט  - playnet הינו מיזם דיגיטלי חדשני העוסק בהפצת תכנים דיגיטליים לאמצעי התקשורת .
התכנים מגיעים בלינק ישיר לתיבות המייל האישיות של אנשי התקשורת המסקרים את התחום בישראל.
פליינט - playnet מייצר עבור הלקוח והמדיה "תיקי עיתונות דיגיטלים" ובכך מספק
לענף הטלוויזיה - שירותי צפייה ישירה בתוכניות, סרטים וסדרות, לענף הקולנוע - הפצת קטעי וידיאו קרי, טריילרים , מייקינג אוף , קטעים מתוך הסרט, ראיונות עם השחקנים וההפקה וכו' 

פליינט-חיסכון במשאבים ובזמן
פליינט - playnet ה
ינו אתר מקצועי ואינו מיועד לכלל הציבור אלא עבור אנשי התקשורת מצד אחד , ומצד שני עבור תחנות הטלוויזיה, בתי הפקה המשרתים את תעשיית הטלוויזיה והקולנוע, מפיצי סרטים, משרדי יחסי ציבור ומחלקות הדוברות.
פליינט מחליף את משלוחי הדיסקים, ה- DVD, ה-CD, הקלטות והבטות ממשרדי יחסי הציבור בעזרת משלוח קבצים דיגיטאליים על פי התקנים המקובלים בעולם. פליינט מאפשרת להוזיל משמעותית עלויות ללקוחותיה, לייעל את תהליך קליטת החומרים ולחסוך בעיקר זמן רב תוך שיפור השירות ללקוח. באמצעות השירות החדש ניתן להעביר את החומרים תוך דקות ספורות בלבד אל כל העיתונאים, ללא קלטות, שליחויות, משלוחים חוזרים ועלויות מיותרות. אין צורך להכביר במילים על הצורך הקיים כיום בשירות זה ובנוחות שבהפצה הדיגיטלית המאפשרת חיסכון אמיתי במשאבים, בזמן, בכוח אדם ובעלויות כספיות.

פליינט - צפייה נוחה ומהירה
פליינט מבוסס על צפייה ישירה באתר וככזה הוא מאפשר לאנשי התקשורת, צפייה בתוכניות ובסדרות טלוויזיה , קריאה והורדת תמונות, צפייה בתכנים שלא נחשפו אליהם עד כה מתחום הקולנוע- קרי קטעים מתוך הסרט, ראיונות מאחורי הקלעים עם השחקנים ועם הבמאי, טריילרים וכמובן קריאה והורדת תמונות בגישה נוחה ומהירה ישירות למחשב האישי, הסמארטפון והטאבלט בעזרת שם משתמש וסיסמא אישית.

פליינט-פתרון דיגיטלי מתקדם
אתר פליינט
נותן פתרון דיגיטלי חדשני הן לעיתונאים הקורעים תחת הנטל הכבד של מאות קומוניקטים, DVD , CD, מיילים וחומרים הנערמים על השולחן ולא זוכים תמיד להתייחסות / אבדו בדרך / נשכחו בארון חשמל / נשארו במערכת. פליינט תוכל לאפשר כיום שקט ופנאי למשרדי יחסי הציבור והדוברות לעסוק בתוכן וביחסי הציבור עצמם ולא בכל הנוגע להפקה , פוסט והפצת חומרים.
 
פליינט - לינק מעוצב עם כל המידע מרוכז במקום אחד
פליינט מהווה מעין "בנק" של תוכניות וסדרות לצפייה לצד חומרי וידיאו מהקולנוע עבור כל כלי התקשורת. מעבר ללינקים המחכים לעיתונאים בתיבה האישית שלהם, ניתן להיכנס לאתר ולקבל את התמונה המלאה של התוכניות והסדרות החדשות ואף למיינם לפי תאריך שידור, ז'אנר, ערוץ וכו'. עבור אנשי התקשורת מדובר במקום אחד בו כל המידע מרוכז עם נגישות מלאה מכל מקום ובכל עת.